Wróżby e-mail 12


Kochani,
chciałabym bardzo podziękować Wam za wspaniale I bardzo ciepłe wiadomości. Nawet nie sądziłam jak wielu mam przyjaciół.

Na jakiś czas zmuszona bylam do dłuższego urlopu.
I przyznam szczerze, że urlop ten miał trwać jeszcze Kilka miesiecy. Jednakże Wasze prośby odnośnie mojego powrotu spowodowały, że postanowiłam wrócić już teraz.

Chciałabym uczciwie poinformować, że czas oczekiwania na wróżbę może nieco się wydłużyć. Trudno jest mi jest jednak go dokładnie określić. Wróżba e-mail max. 30 godzin, natomiast sms-2 godziny. Oczywiście postaram się odpowiadac jak najszybciej aby Opóźnienia zdarzały się sporadycznie.

Bardzo poważnie traktuje swoją pracę i nie chciałabym aby Pośpiech przyczynial się do błędnych i nie rzetelnych wróżb. Rozumiem, że macie czasem ważne pytania i oczekujecie na Szybkie odpowiedzi. Ale niestety nie zawsze będę w stanie Tego dokonać.

Kochani, raz jeszcze bardzo dziękuję za ciepłe i nierzadko Wzruszające słowa.

offlineJestem NIEDOSTĘPNA-OFFLINE od 3 godzin i 52 minut,
zapraszam codziennie od 09:00 do 18:00.

Napisanych wróżb e-mail: 2236

Kochani, na Waszą wyraźną prośbę uruchomiłam nowe specjalne usługi wróżby e-mail. Często skarżyliście się, że chcielibyście opisać dokładniej swój problem, a także otrzymać obszerniejszą odpowiedź. W smsie niestety jesteśmy ograniczeni niezbyt duża ilością znaków. Wpadłam więc na pomysł aby umożliwić Wam wygodniejszy kontakt ze mną.

W tej chwili nie mogę odpisywać na e-maile, zapraszam do kontaktu kiedy będę online.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

12 komentarzy do “Wróżby e-mail

 • Agata

  Pani Agnieszko-jak dobrze,że Pani jest-pisałam już kilka razy do Pani i zaufałam Pani.Będę korzystać z Pani pomocy gdyż jest Pani prawdziwa,szczera i uczciwa.Wszystko dokładnie się sprawdziło.Jestem akurat w ciężkim momencie życia i najważniejsze jest dla mnie aby podążać za prawdą i nie mieć złudzeń przed oczami.Pani mi w tym pomaga.
  Agata

 • Katarzyna

  Przemiła osoba, Pani Agnieszka odpowiada, krótko i na temat. nawet jesli trzeba poczekać na to, co przyniesie przyszłość to jej obecność (pani Agnieszki) jest cudownym wsparciem. Polecam

 • Ewa

  Wszystkie wróżby się sprawdziły. Czasem pytam o błahe rzeczy, czasem o poważne. Zawsze mam konkretną wiadomość. Dziękuję

 • Hala

  Piszę do Pani Agnieszki głównie maile. Nie korzystam raczej z wróżb, ale raczej z jej porad. Bardzo ważne jest kiedy mam problem i mogę do niej napisać. Jej maile są zawsze bardzo ciepłe, pełne współczucia, dyskrecji.

 • Kaśka

  Pani maile sa cudowne. Potrafi Pani nieźle op…….lić 😀 Sprowadzić na ziemię, ale to właśnie w Pani cenię. Nie klamie Pani, tylko wali wprost. Dziekuje za szczerość

 • M.

  Bardzo podoba mi się Pani nowa strona 🙂 Fajnie że wreszcie można pisać do Pani maile, nigdy nie mogłam się zmieścić w smsie 😀 Jeszcze jakby Pani uruchomiła jakieś płatności elektroniczne to byłoby super 🙂

  • Agnieszka Autor wpisu

   Cieszę się że nowy wygląd strony się Pani podoba. Po skonsultowaniu sprawy płatności elektronicznych okazało się że jest to łatwiejsze niż myślałam 🙂 Płatności online już funkcjonują na stronie. Pozdrawiam Agnieszka.