Wróżby e-mail 7


offlineJestem NIEDOSTĘPNA-OFFLINE od 665 godzin i 0 minut,
zapraszam później.

Napisanych wróżb e-mail: 2186

Kochani, na Waszą wyraźną prośbę uruchomiłam nowe specjalne usługi wróżby e-mail. Często skarżyliście się, że chcielibyście opisać dokładniej swój problem, a także otrzymać obszerniejszą odpowiedź. W smsie niestety jesteśmy ograniczeni niezbyt duża ilością znaków. Wpadłam więc na pomysł aby umożliwić Wam wygodniejszy kontakt ze mną.

W tej chwili nie mogę odpisywać na e-maile, zapraszam do kontaktu kiedy będę online.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

7 komentarzy do “Wróżby e-mail

 • Hala

  Piszę do Pani Agnieszki głównie maile. Nie korzystam raczej z wróżb, ale raczej z jej porad. Bardzo ważne jest kiedy mam problem i mogę do niej napisać. Jej maile są zawsze bardzo ciepłe, pełne współczucia, dyskrecji.

 • Kaśka

  Pani maile sa cudowne. Potrafi Pani nieźle op…….lić 😀 Sprowadzić na ziemię, ale to właśnie w Pani cenię. Nie klamie Pani, tylko wali wprost. Dziekuje za szczerość

 • M.

  Bardzo podoba mi się Pani nowa strona 🙂 Fajnie że wreszcie można pisać do Pani maile, nigdy nie mogłam się zmieścić w smsie 😀 Jeszcze jakby Pani uruchomiła jakieś płatności elektroniczne to byłoby super 🙂

  • Agnieszka Autor wpisu

   Cieszę się że nowy wygląd strony się Pani podoba. Po skonsultowaniu sprawy płatności elektronicznych okazało się że jest to łatwiejsze niż myślałam 🙂 Płatności online już funkcjonują na stronie. Pozdrawiam Agnieszka.