Opinie 4


Kochani,
chciałabym bardzo podziękować Wam za wspaniale I bardzo ciepłe wiadomości. Nawet nie sądziłam jak wielu mam przyjaciół.

Na jakiś czas zmuszona bylam do dłuższego urlopu.
I przyznam szczerze, że urlop ten miał trwać jeszcze Kilka miesiecy. Jednakże Wasze prośby odnośnie mojego powrotu spowodowały, że postanowiłam wrócić już teraz.

Chciałabym uczciwie poinformować, że czas oczekiwania na wróżbę może nieco się wydłużyć. Trudno jest mi jest jednak go dokładnie określić. Wróżba e-mail max. 30 godzin, natomiast sms-2 godziny. Oczywiście postaram się odpowiadac jak najszybciej aby Opóźnienia zdarzały się sporadycznie.

Bardzo poważnie traktuje swoją pracę i nie chciałabym aby Pośpiech przyczynial się do błędnych i nie rzetelnych wróżb. Rozumiem, że macie czasem ważne pytania i oczekujecie na Szybkie odpowiedzi. Ale niestety nie zawsze będę w stanie Tego dokonać.

Kochani, raz jeszcze bardzo dziękuję za ciepłe i nierzadko Wzruszające słowa.

Poniżej wasze opinie o mnie, dziękuję za wszystkie ciepłe słowa oraz za uwagi 🙂


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

4 komentarzy do “Opinie

 • Gosia

  Mnie się właśnie wróżby Pani Agnieszki zaczęły sprawdzać. Nie spodziewałam się takiego obrotu sprawy, a tu jednak wydarzyło się to, co pokazały karty. Będę częściej korzystać z usług Pani Agnieszki.

 • Gocha

  Witam. Ogólnie nie wierze w nic prócz siebie, ale w chwili załamania i ciągłego towarzystwa pecha postanowiłam wesprzeć się wróżbą. Otrzymywałam ciekawe odpowiedzi ze strony Pani Agnieszki (bo chyba ona stawiała tarota?!). Część wróżb miałaby się spełnić niebawem…nie ukrywam, że czekam na te spore zmiany w moim życiu. Okaże się, póki co dziękuję za kilka dobrych słów.

 • Anonim

  Pani Agnieszka jest wspaniałą bardzo serdeczną osobą o wielkiej klasie. W wielu sprawach bardzo trafnie mi doradziła i wiele pomogła.Bardzo lubię korzystać z porad Pani Agnieszki.

 • Julia

  Pisałam do Pani Agnieszki jakoś w październiku, bardziej z ciekawości ponieważ nie wierzyłam we wróżby, musiałam troche poczekać ale praktycznie 95% tego co napisała sprawdziło sie także jestem w pozytywnym szoku i gorąco polecam 🙂