Opinie 6


Kochani,
chciałam was powiadomić że po waszych licznych prośbach uruchomiłam ponownie wróżby e-mail zachęcam do skorzystania z tej formy kontaktu.

Poniżej wasze opinie o mnie, dziękuję za wszystkie ciepłe słowa oraz za uwagi 🙂


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

6 komentarzy do “Opinie

 • Gosia

  Mnie się właśnie wróżby Pani Agnieszki zaczęły sprawdzać. Nie spodziewałam się takiego obrotu sprawy, a tu jednak wydarzyło się to, co pokazały karty. Będę częściej korzystać z usług Pani Agnieszki.

 • Gocha

  Witam. Ogólnie nie wierze w nic prócz siebie, ale w chwili załamania i ciągłego towarzystwa pecha postanowiłam wesprzeć się wróżbą. Otrzymywałam ciekawe odpowiedzi ze strony Pani Agnieszki (bo chyba ona stawiała tarota?!). Część wróżb miałaby się spełnić niebawem…nie ukrywam, że czekam na te spore zmiany w moim życiu. Okaże się, póki co dziękuję za kilka dobrych słów.

 • Anonim

  Pani Agnieszka jest wspaniałą bardzo serdeczną osobą o wielkiej klasie. W wielu sprawach bardzo trafnie mi doradziła i wiele pomogła.Bardzo lubię korzystać z porad Pani Agnieszki.

 • Julia

  Pisałam do Pani Agnieszki jakoś w październiku, bardziej z ciekawości ponieważ nie wierzyłam we wróżby, musiałam troche poczekać ale praktycznie 95% tego co napisała sprawdziło sie także jestem w pozytywnym szoku i gorąco polecam 🙂