Wróżby e-mail 14


Kochani,
od 1 października 2019 zmienia się numer rachunku bankowego do płatności przelewem tradycyjnym. Tych z Państwa, którzy preferują tą formę płatności proszę o kontakt.

online Jestem teraz dostępna-online... do godziny 18:00

Napisanych wróżb e-mail: 2554

Kochani, na Waszą wyraźną prośbę uruchomiłam nowe specjalne usługi wróżby e-mail. Często skarżyliście się, że chcielibyście opisać dokładniej swój problem, a także otrzymać obszerniejszą odpowiedź. W smsie niestety jesteśmy ograniczeni niezbyt duża ilością znaków. Wpadłam więc na pomysł aby umożliwić Wam wygodniejszy kontakt ze mną.

Przedstawiam Wam moje propozycje a tutaj możecie przeczytać jak dokonać płatności za wróżbę. 🙂
 • "wróżba na cały rok" - koszt tej usługi: 55 zł - kup i zapłać z przelewy24_3 - w usłudze tej macie możliwość zapytania Kart o to, co Was czeka w Nowy Roku.
 • "maxi-wróżba" - koszt tej usługi: 25 zł - kup i zapłać z przelewy24_3 - w usłudze tej macie możliwość bardzo dokładnego opisania problemu, a także zadania konkretnego pytania. Usługa ta obejmuje TYLKO jedno pytanie. Pamiętajcie więc, aby "poruszać się" w obrębie jednego tematu i jednego pytania.
 • "3 pytania" - koszt usługi: 20 zł - kup i zapłać z przelewy24_3 - w usłudze tej macie możliwość zadania 3 pytań z różnych sfer Waszego życia. Jednakże odpowiedź nie będzie już tak obszerna.
 • "Dziesięciu krótkich pytań" - koszt usługi: 25 zł - kup i zapłać z przelewy24_3 - w usłudze tej macie możliwość zadania dziesięciu krótkich pytań, na które otrzymacie krótką, konkretną, jednozdaniową odpowiedź.
 • "TAK-NIE" - koszt usługi: 14 zł - kup i zapłać z przelewy24_3 - w usłudze tej macie możliwość zadawania pytań zamkniętych, na które otrzymacie krótką odpowiedź :"TAK "lub "NIE"- bez szczegółowego opisu, np. "Czy zdam maturę", "Czy mój partner jest mi wierny". Maksymalnie możecie zadać 10 pytań.
 • "Wróżba miłosna" - koszt usługi 25 zł - kup i zapłać z przelewy24_3 - w usłudze tej macie możliwość sprawdzenia, jaki jest Wasz związek, przede wszystkim czy jest to Wasz związek docelowy. Proszę o szczegółowe opisanie sytuacji jaka dzieje się pomiędzy Wami a partnerem, o ewentualnych problemach, wadach, które chcielibyście "naprawić".

Pytania kierujcie na adres agnieszka@oczamitarota.pl lub skorzystajcie z formularza poniżej, jako tytuł wiadomości wpiszcie proszę nazwę wybranej usługi. Podajcie tak jak w wiadomości SMS swoje imię oraz datę urodzenia. Tutaj możecie przeczytać jak dokonać płatności za wróżbę.

Formularz do wysłania pytania.

Imię

Adres e-mail

Temat

Treść wiadomości


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

14 komentarzy do “Wróżby e-mail

 • .

  Pani Agnieszko, bardzo dziękuję za okazane serce. W chwili zwątpienia podniosła mnie Pani na duchu. Gdy myślałam, że nic dobrego mnie już nie spotka, udowodniła mi Pani, że wszystko dopiero przede mną. Tak też się stało , dziś jestem bardzo szczęśliwa-tak jak to Pani przepowiedziala.

 • Agata

  Pani Agnieszko-jak dobrze,że Pani jest-pisałam już kilka razy do Pani i zaufałam Pani.Będę korzystać z Pani pomocy gdyż jest Pani prawdziwa,szczera i uczciwa.Wszystko dokładnie się sprawdziło.Jestem akurat w ciężkim momencie życia i najważniejsze jest dla mnie aby podążać za prawdą i nie mieć złudzeń przed oczami.Pani mi w tym pomaga.
  Agata

 • Katarzyna

  Przemiła osoba, Pani Agnieszka odpowiada, krótko i na temat. nawet jesli trzeba poczekać na to, co przyniesie przyszłość to jej obecność (pani Agnieszki) jest cudownym wsparciem. Polecam

 • Ewa

  Wszystkie wróżby się sprawdziły. Czasem pytam o błahe rzeczy, czasem o poważne. Zawsze mam konkretną wiadomość. Dziękuję

 • Hala

  Piszę do Pani Agnieszki głównie maile. Nie korzystam raczej z wróżb, ale raczej z jej porad. Bardzo ważne jest kiedy mam problem i mogę do niej napisać. Jej maile są zawsze bardzo ciepłe, pełne współczucia, dyskrecji.

 • Kaśka

  Pani maile sa cudowne. Potrafi Pani nieźle op…….lić 😀 Sprowadzić na ziemię, ale to właśnie w Pani cenię. Nie klamie Pani, tylko wali wprost. Dziekuje za szczerość

 • M.

  Bardzo podoba mi się Pani nowa strona 🙂 Fajnie że wreszcie można pisać do Pani maile, nigdy nie mogłam się zmieścić w smsie 😀 Jeszcze jakby Pani uruchomiła jakieś płatności elektroniczne to byłoby super 🙂

  • Agnieszka Autor wpisu

   Cieszę się że nowy wygląd strony się Pani podoba. Po skonsultowaniu sprawy płatności elektronicznych okazało się że jest to łatwiejsze niż myślałam 🙂 Płatności online już funkcjonują na stronie. Pozdrawiam Agnieszka.